Szyldy reklamowe zewnętrzne i wewnętrzne

Szyldy jako forma reklamy

Wszelkiego typu szyldy są bardzo popularnymi nośnikami reklamy. Wykonuje się je w bardzo różnych formatach, od małych tabliczek informacyjnych do dużych, kilkunastometrowych powierzchni. Firmy swoje szyldy reklamowe zawieszają na budynkach lub we wnętrzach. Większość firm stosuje je jako skuteczną, trwałą i niedrogą formę reklamy.

Z czego wykonuje się szyldy reklamowe?

Szyldy reklamowe wykonuje się różnymi metodami, w zależności od ich zastosowania. Te przeznaczone do wnętrz nie potrzebują specjalnych zabezpieczeń przed warunkami atmosferycznymi, natomiast szyldy zewnętrzne należy pokryć laminatem, chroniącym ich trwałość.

Szyldy można mocować bezpośrednio do ściany lub zastosować chromowane dystanse, które dodatkowo nadają elegancki charakter wnętrzom.

Najpopularniejszymi szyldami są tabliczki wykonane z PCV z naklejką lub z PCV z zadrukiem bezpośrednim. Stosuje się je zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Szyldy można również wykonać z blachy ocynkowanej. Taką reklamę poleca się do stosowania na zewnątrz.

Droższym rozwiązaniem są szyldy wykonane z dibondu z naklejką lub z dibondu z zadrukiem. Szyldy z dibondu mogą być gładkie, o lustrzanej powierzchni lub szczotkowane. Firmy stosują je wewnątrz, w eleganckich przestrzeniach biurowych oraz na zewnątrz dla podkreślenia wysokiej rangi firmy.

Szeroki wybór materiałów, z których można wykonać szyldy powoduje, że są one doskonałym rozwiązaniem dla każdej firmy, niezależnie od jej portfela. Eleganckie szyldy z pewnością korzystnie wpłyną na wizerunek twojej firmy i będą budować zaufanie wśród klientów.

Zdjęcia na szyldach reklamowych

Szyldy są drukowane w kolorystyce CMYK. Na etapie projektowania należy pamiętać, że minimalna rozdzielczość zdjęcia, jakie planujesz na nim zamieścić to 72 dpi, a jeśli chcesz, aby projekt charakteryzował się bardzo dobrą jakością, musisz przygotować zdjęcie o zdecydowanie większej rozdzielczości, minimum 300 dpi. Miej na uwadze, że rozdzielczości, o których wyżej mowa dotyczą zdjęć na docelowym formacie szyldów. Dzięki dobrej jakości zdjęć reklama Twojej firmy będzie się wyróżniać pośród innych.

Szyldy reklamowe – jak zostać zauważonym przez klienta?

Czytelne dla klienta oznaczenie twojej firmy jest bardzo ważne. W dzisiejszych czasach klient zagubiony jest w gąszczu wielu reklam. Zwróć szczególną uwagę na przykuwającą wzrok grafikę i jakość wykonania szyldów w twojej firmie. Dzięki temu masz szansę zostać zauważonym.

Reklama Twojej firmy jest niezwykle ważna – pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz! Dlatego zadbaj o wysoką jakość nośników. Szyldy reklamowe, jak i inne materiały, np. podświetlane kasetony reklamowe powinny wyróżniać się starannym wykonaniem, trwałością, ale i spójnością. Zapraszamy do Primo – zamów szyldy reklamowe oraz inne formy zewnętrznej reklamy.