Reklama na samochodzie

Kolejnym pomysłem na przyciągnięcie uwagi klienta do twojej firmy jest skorzystanie z szerokiej oferty folii, które dają możliwość spersonalizowania floty samochodowej.

Reklamy na samochodach cieszą się coraz większą popularnością wśród firm, ponieważ mają one duży zasięg oddziaływania, są mobilne i stanowią bezpłatną powierzchnię reklamową, jeśli oklejanie obejmuje samochody twojej firmy.

Reklama na aucie firmowym – skuteczna reklama mobilna

Najczęściej oklejanie folią wykonuje się na samochodach osobowych, całych flotach samochodowych, samochodach ciężarowych, a także autobusach, tramwajach, samolotach. Coraz chętniej po tą formę personalizacji swojego samochodu sięgają również osoby prywatne.

Okleja się samochody, których lakier jest w dobrej kondycji. Zapewnia to dobrą przyczepność naklejek, a ich demontaż przebiega bez uszczerbku dla lakieru. Oklejanie samochodów to naklejanie na lakierowane części folii. Należy mieć na uwadze, że naklejki nie będą się trzymać na nielakierowanych zderzakach i listwach bocznych, na gumowych uszczelkach, na skorodowanej powierzchni.

Przy właściwej pielęgnacji auta oklejanie samochodów starcza na około 5-7 lat. Oklejony samochód nie powinien być myty na myjni automatycznej, szorowany, traktowany rozpuszczalnikiem. W okresie zimowym z oklejanych samochodów należy często usuwać błoto pośniegowe i sól.

Trwała reklama na samochodzie

Do oklejania samochodów stosujemy folie wycinane ploterowo (błyszczące i matowe), folie zadrukowane (błyszczące i matowe), folie transparentne, odblaskowe. Przy oklejaniu szyb samochodowych stosuje się naklejki one way vision.

Oklejanie samochodów daje twojej firmie możliwość na wyróżnienie się z tłumu i podkreślenie jej indywidualizmu. Flota Twojej firmy to mobilna, darmowa powierzchnia reklamowa – wykorzystaj ten potencjał i zamów reklamę na auto. Pamiętaj jednak, by była ona spójna z innymi formami reklamy zewnętrznej – kasetony reklamowe, banery reklamowe i każdy inny nośnik musi być przygotowany nie tylko z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, ale także standaryzowanego logotypu. Pomożemy w zaplanowaniu strategii reklamy zewnętrznej Twojej firmy – zapraszamy serdecznie.