O nas – drukowanie i projektowanie materiałów reklamowych dla firm

Jak już wspomnieliśmy na stronie głównej, mamy 10 lat doświadczenia w branży reklamowej. Założeniem naszej firmy jest kompleksowa obsługa klienta. Mamy doświadczenie w tworzeniu reklam dla małych, średnich jak i dużych firm. Dysponujemy profesjonalną, innowacyjną i kreatywną pracownią graficzną z którą współpracujemy od samego początku. Wydruki oraz produkcję reklam robimy na sprawdzonych materiałach i maszynach, odpowiadających najwyższym jakościowym wymaganiom.

Ludzie, którzy z nami pracują zapewniają fachowe i profesjonalne wykonanie usługi. Dobra relacja i zrozumienie jest podstawą długofalowej współpracy. Nie tworzymy sztucznych barier. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych kontrahentów, stawiamy na szacunek i profesjonalizm.

Wielokrotnie trafiają do nas klienci, którzy mają dość zamawiania usług i produktów reklamowych w różnych firmach. Nawet po wielu latach działalności proszą nas abyśmy ich już istniejące logo przygotowali tak, żeby nadawało się do produkcji reklam i cieszą się, że wreszcie wszystko będą mogli wykonać w jednym miejscu, bez potrzeby jeżdżenia do drukarni, przygotowania plików do druk, mierzenia i montowania reklam.

Często klienci decydują się na współpracę z nami, bo dojeżdżamy do nich w celu wykonania pomiarów oraz omówienia szczegółów dotyczących np. jakości i gramatury papieru do druk teczek albo wizytówek. Zaufało nam wiele znanych marek, którymi możemy się pochwalić, co może utwierdzić Państwa, że warto nam zawierzyć.

Jeszcze raz zapraszamy do współpracy.