Wodoodporne naklejki reklamowe

Naklejki reklamowe – klej na klienta

Naklejki reklamowe to kolejny pomysł na przyciągnięcie uwagi klienta do twojej firmy jest skorzystanie z szerokiej oferty folii, które dają możliwość spersonalizowania siedziby twojej firmy i produktów.

Naklejki reklamowe wykonuje się na różnych rodzajach folii. Wybór folii zależy od zastosowania naklejek, podłoża, na które ma zostać naklejona oraz czy naklejka ma być wewnętrzna, czy zewnętrzna – narażona na czynniki atmosferyczne.

Naklejki informacyjne na produktach

Naklejki stosuje się na produktach szklanych i plastikowych, takich jak np. lakiery do paznokci, słoiczki kremów, buteleczki z tonikiem kosmetycznym czy szamponem, itp. Przy naklejkach przeznaczonych do tego typu produktów ważna jest ich trwałość i nieścieralność, ponieważ narażone są na codzienne dotykanie. Naklejki te można wykonać w dowolnym rozmiarze i kształcie.

Na papierowych metkach przy odzieży firmy często przyklejają naklejki z rozmiarem, ceną, informacją o sposobie konserwacji. Są to zwykle papierowe naklejki, które są znacznie tańsze niż naklejki foliowe. Firmy zamawiają tego typu naklejki zwykle w kształcie prostokątnym lub kwadratowym, w zależności od kształtu papierowej metki.

Naklejki reklamowe na szybach

Przy reklamach służących do oznaczenia firmy stosuje się naklejki do wyklejania witryn, okien, drzwi. Na drzwiach zwykle umieszcza się naklejki wycinane informujące o godzinach otwarcia firmy oraz naklejkę w kształcie logo firmy.

W oknach i witrynach można zastosować naklejkę zewnętrzną lub wewnętrzną. Naklejki zewnętrzne, które są narażone na czynniki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, mróz, nasłonecznienie, zabezpiecza się specjalnym laminatem, co przedłuża żywotność naklejek. Naklejki te nie przepuszczają światła, więc przy ich wyborze musimy mieć na uwadze, że w pomieszczeniu będzie ciemno.

W celu zapewnienia dostępu promieni słonecznych do pomieszczenia stosuje się dwa rodzaje naklejek: one way vision oraz matową naklejkę bezbarwną zwaną szronioną.

Naklejka one way vision przepuszcza światło, dzięki wykonanym w niej specjalnym otworkom. Naklejki one way vision są często stosowane na szybach komunikacji miejskiej oraz witrynach sklepowych.

Folia szroniona służy do zaklejenia części szyb, przez które nie chcemy, aby było widoczne wnętrze firmy od zewnątrz przy jednoczesnym przepuszczaniu światła do wewnątrz.

Naklejki reklamowe i informacyjne wizytówką Twojej firmy

Naklejki reklamowe pomagają wykreować spójną wizualizację i reklamę Twojej firmy. Wraz z podświetlanymi kasetonami reklamowymi nad drzwiami, banerami reklamowymi informującymi przechodniów na przecznicy, gdzie znajduje się Twoja firma oraz mobilnej reklamie na samochodzie pozwalają skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów. Zapraszamy do współpracy.